Úterý, 19. 5.
Dnes jsem ještě zůstal na pokoji a ostatní vyrazili na kolech od hotelu na cca 40 km okruh. Nejdříve zamířili na jih, v městě Lovászi se stočili na východ a po pár km zatočili na sever. V Szecsiszigeti odbočili z hlavní trasy, projeli bůvolí rezervací, dojeli k mlýnu a později i k zámku. Když vše nafotili vrátili se na trasu a pokračovali na sever až do Hernyéku, kde zatočili na západ a kolem 15. hodiny dorazili k hotelu. Počasí bylo suprové, sluníčko a bez deště a větru. Tak snad již zítra vyrazím alespoň na poslední etapu.