14. - 18. 3.

Zimní soustředění členů a příznivců SK Trifid Ústí proběhlo tentokrát na jednom místě a v jednom termínu a to na Kronplatzu v Itálii. Z Ústí jsme odjeli třema autama v noci z pátka na sobotu, do penzionu Leithäusl Hof v obci Onach jsme dorazili ve 13:30. V neděli, pondělí a úterý jsme lyžovali na Kronplatzu, počasí bylo spíše podmračené, ale mělo tu výhodu, že netál sníh a dalo se docela dobře jezdit i odpoledne. Za tři dny jsme si zhuntovali těla a ve středu ráno jsme po snídani vyrazili k domovu. Lyžovačka dobrá, počasí nic moc, ale účel splnilo.

Ještě malá vzpomínka. Při sjíždění svahů směrem na Olang, je krásně vidět jezero Lago di Valdaora neboli Olanger Stausee, na jehož vzdálenějším břehu jsme týden bydleli v hotelu Seehof při akci Dolomity v pohodě a každé ráno jsme z oken hleděli na Kronplatz, na svahy nad Olangem.

Permanentky jsme využili ke statistice jízd přes internet, pořídil jsem si i jedno rychlostní foto. Službu poskytuje www.skiline.cc nebo www.dolomitisuperski.com. Bohužel u skiline.cc už nelze dohledat třetí den (viz grafy níže), asi to po čase mažou. Z dolomitisuperski je PDF soubor.