Večeře
V západní Evropě, na rozdíl od Slovinska, Chorvatska a Maďarska, jsou večeře většinou servírované. Tak tomu bylo i tentokrát – 4 chodové večeře se skládaly z předkrmu, polévky, hlavního jídla a zákusku. Polévky byly krémové a nefotil jsem je, na fotkách by se lišili pouze zbarvením. Jako zákusek byla ve třech případech zmrzlina, což jím, jednou ovocný pohár a jednou nějaká pěna, což jsem také snědl, a tak pouze jednou jsem zákusek odmítl, a to byla nějaká Panna Cotta. Všechna jídla byla jak chuťově, tak i vizuálně vynikající a dostatečná k najezení. V případě polévek a hlavního jídla obsluha nabízela přídavek, aby se vše snědlo. Na fotkách je kompletní pondělní menu, ostatní dny pak pouze předkrm a hlavní jídlo seřazeno od pondělí do soboty. U jednotlivých fotek jsou popisky.